+ Oferta: ABUS - WCIĄGNIKI LINOWE, WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE, ŻURAWIE WARSZTATOWE

ABUS - WCIĄGNIKI LINOWE, WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE, ŻURAWIE WARSZTATOWE

Wciągnik linowy typu E

Wciągnik linowy typu E jest korzystnym cenowo rozwiązaniem, ma zwartą, kompaktową konstrukcję i charakteryzuje się udźwigiem od 1 t do 16 t. Wyposażony jest w dwa niezależnie napędzane koła jezdne posiadające możliwość dostosowania rozstawu do szerokości jezdni dźwignicowej (profilu).ABUCompact GMC

Wciągnikowi ABUCompact GMC do pracy wystarcza zasilanie z gniazda sieciowego o napięciu roboczym 230 V. Charakteryzuje się on niską masą własną, udźwigami 100 kg lub 200 kg (wersje odpowiednio jedno – lub dwucięgnowa). Wyposażony jest w bezstopniową regulację prędkości podnoszenia. Maksymalne wysokości podnoszenia sięgają 20m/10m. Możliwe jest też zamontowanie stacjonarne wciągnika lub montaż do wózka ABUS z napędem ręcznym.


ABUCompact GM2

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 630 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia 32 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.
ABUCompact GM4

Wciągnik ten jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 1,25 t, a maksymalna wysokość podnoszenia 50 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.Żuraw słupowy LS

Żuraw słupowy LS jest wolnostojącym urządzeniem przeznaczonym do montażu na posadzce hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem obrotu do 270 stopni, wysięgiem do 7 m oraz  maksymalnym udźwigiem do 1 t (w zależności od wysięgu ramienia). Dzięki zastosowaniu ograniczników obrotu można dopasować zakres ruchu ramienia do indywidualnych potrzeb.

Żuraw słupowy VS

Żuraw słupowy VS jest wolnostojącym urządzeniem przeznaczonym do montażu na posadzce hali. Ten stanowiskowy żuraw charakteryzuje się zakresem pełnego, wielokrotnego obrotu (n x 360 stopni), wysięgiem do 10 m oraz maksymalnym udźwigiem do 6,3 t (w zależności od wysięgu ramienia). Niewielka wysokość profilu ramienia umożliwia maksymalizację wysokości podnoszenia i tym samym optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.
ZapiszZapisz